Guestbook

captcha Opište text z obrázku

* údaje jsou povinné

Fabrika Pizzerie Bowling | pondělí 21. května 2018, 15:27
Vážený pane Patriku,
děkujeme za Váš příspěvek stejně jako za Vaší pochvalu.
Za naše pochybení stran nedodání vychlazeného nápoje se omlouváme.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Patrik | neděle 20. května 2018, 19:08
Dobrý den,musím pochválit konečně rozvoz hamburgrů,dříve jsem avizoval,že by to bylo potřeba.
Již jsem odzkoušel 2x i s hranolkami a nemůžu nic vytknout,takže úkol splněn a na úkor kvality se nic neztratilo,obaly jsou kvalitní a udělané jídlo v něm nemokvá,hranolky byli krásně křupavé.
Ale abych nebyl jen u chvály,když si objednám Pepsi - CHLAZENÁ za 50kč,tak usuzuji,že bude chlazená,kvůli tomu jsem ji objednával,nicméně jsem dostal Pepsi teplou jak čaj na táboře.
Fabrika Pizzerie Bowling | neděle 13. května 2018, 08:41
Vážená paní Ondráčková,
děkujeme za Váš dotaz. Máme na to sazebník který Vám ráda sdělí obsluha na tel. čísle 736205762 (stejne cislo jako pro objednani jídel) a nebo zkuste zadat Vasi objednvku do online objednavek v hlavicce nasich stranek a po zadani adresy doruceni Vám program spocita sazbu za doruceni. Nicméně jsem na to koukal a sazba za Vami udane kilometry je cca 500,-
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Iveta Ondrackova | sobota 12. května 2018, 16:45
Dobry den chci se optat kolik si uctujete za rozvoz jidla do vzdalenosti 15-20 km. Dekuji za odpoved
Fabrika Pizzerie Bowling | úterý 1. května 2018, 19:43
Vážená paní Vincencová,
děkujeme za Váš dotaz. Standardně lze u nás zakoupit dárkový poukaz a to v hodnotě 200,- a 500,- kč kterým lze zaplatit jak bowling tak útratu v restauraci. Dárkový poukaz platí 1. rok od zakoupení a nevracíme na něj zpět. Hezká den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Vincencová A. | pondělí 30. dubna 2018, 13:00
Dobrý den, mám dotaz, zda je u Vás možné zakoupit voucher, poukaz či něco podobného na bowling, co bych mohla použít jako dárek. Děkuji za odpověď.
Fabrika Pizzerie Bowling | neděle 25. března 2018, 09:30
Vážený pane Jane,
děkujeme za Váš dotaz. V naší restauraci bereme všechny stravenky (Ticket restaurant, Sodexo, UP a Naše stravenka) Všechny stravenky akceptujeme taktéž ve formě estravenek tzn karet.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Jan | neděle 25. března 2018, 00:07
Dobrý den,
píšete, ze berete hotovost stravenky. Nepíšete už jaký berete a zda berete elektronické stravenky ( sodexo gastro pass ). Nejsem si jistý ale již jsem od vás kupoval tímto stylem na rozvoz a platil jsem tím. A tak si chci být jistý než si něco objednám. Díky
Fabrika Pizzerie Bowling | středa 7. března 2018, 20:25
Vážený pane Juhaňáku,
děkujeme za pochvalu. Nicméně si stále stojíme za názorem, že hovězí maso je lepší konzumovat přímo v restauraci když ho kuchař sundá z grilu. Jenom tak si zákazník vychutná kvalitu.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Jan Juhaňák | středa 7. března 2018, 16:16
Jsem rád za rozšíření nabídky o burgery a steaky na rozvoz, určitě vyzkouším..
Fabrika Pizzerie Bowling | neděle 4. března 2018, 09:23
Vážený pane Jane,
děkujeme za zprávu. On-line objednavky normalne fungujou. Behem celeho vcerejska chodily bez problemu. Problem tak bude zrejme na Vasi strane.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Jan | sobota 3. března 2018, 18:42
Dobrý den, mohu se zeptat kdy bude opět fungovat online objednávka jídla? Zkoušel jsem 3 různé prohlížeče a pokaždé bez úspěchu, děkuji za odpověď
Fabrika Pizzerie Bowling | sobota 3. března 2018, 07:55
Vážený pane Nitrame,
samozřejmě Vám vyrobíme pizzu. Pro objednavku prosím použíjte tel. číslo 736205762 nebo objednavkový formular v hlavicce stranky. Objednavky bereme denně od 11:00 do 22:30 resp 23:30 v patek a v sobotu.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Nitram | sobota 3. března 2018, 00:02
Udělaly by jste mi pizzu když přijedu si pro ní? Děkuji.
Fabrika Pizzerie Bowling | středa 14. února 2018, 16:38
Vážená paní Lído,
děkujeme za Váš zájem. Akceptace Fokuspass a obdobných poukazek na placení sportovních aktivit je až do odvolání pozastaveno. S vydavateli poukazek jednáme o změně podmínek.
Děkujeme za pochopení.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Lída | středa 14. února 2018, 15:26
Dobrý den, od zaměstnavatele jsem dostala Fokus Passy, lze tyto poukázky použít k zaplacení bowlingu?
Děkuji za odpověď.
Fabrika Pizzerie Bowling | úterý 13. února 2018, 22:09
Vážený pane Honzo,
děkujeme za Váš zájem o naše burgery. Momentálně nejsme schopni Váš požadavek uspokojit.
Nebyli bychom schopni garantovat kvalitu tak jako při objednavce u nás v restauraci. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie :)
Honza | úterý 13. února 2018, 14:52
Chtěl bych se zeptat ohledně burgrů, šlo by je objednat na rozvoz?? Vím že jste psal tady že nejde zaručit kvalita a proto nejdou zařadit do rozvozu ale i přesto kdybych měl zájem, šlo by to i tak objednat??
Fabrika Pizzerie Bowling | pátek 19. ledna 2018, 09:01
Vážená paní Petro,
děkujeme za Váš příspěvek. K Vaší námitce: Nechci Vás tady unavovat přednáškou o ekonomice a provozu restaurace, takže jenom krátce. Donáška vlastního jídla popř pití do restaurace je nepřípustná. Nicméně chceme zákazníkům vyjít vstříc, aby si mohli své jídlo (např. právě dort popřípadě víno jako dárek donést) a z tohoto důvodu je zavedeno tzv korkovné tzn poplatek za donos vlastního jídla (samozřejmě v omezeném množství). Jedná se o standardní metodu uplatňovanou ve většině restaurací a neshledáváme na nic nepatřičného.
Nicméně uznáváme Vaši námitku, že by jste se rozhodla jinak se znalostí poplatku a proto Vám ho účtovat nebudeme. Děkujeme za pochopení.
Hezký den, Pavel Marek, FABRIKA pizzerie
Petra | čtvrtek 18. ledna 2018, 17:21
Dobrý den, asi tak před 14ti dny jsem si u vás zamluvila bowl.dráhu a stůl pro 8 lidí na tuto neděli. Syn bude slavit 10 narozeniny a tak jsme chtěli oslavu udělat u vás. Ptala jsem se, jestli si můžu donést svůj narozeninový dort. Bylo mi řečeno, že můžu. Dnes mi volá slečna, že ode dneška máte zavedené jakési "dortovné" ve výši 200,- s tím, že pokud dort jen předáme a nesníme tak nic platit nebudu, pokud ho budeme jíst, budu platit 200,- Myslím si, že za bowling a jídlo pro 8 lidí zaplatíme slušnou částku, tak proč mám ještě platit za svůj dort 200,-??? Přijde mi to dost nefér. Chodíme k vám dost často. Kdybych na to byla upozorněna předem, zařídila bych se jinak !!!
ONLINE OBJEDNÁVKA JÍDLA ZDE
Rozvoz pizzy po Havlíčkově Brodě 30 Kč
Polední menu za 89 Kč